Červený Újezd 10.10.2010

13. října 2010 v 14:51 | Meg |  Kde jsme byli

                 Výlet do Červeného Újezdu - 10.10.2010

   
Hrad s jezírkem

Dnešní krásný den se nám na sms-vzkazy opět nikdo neozval a tak jsme vyrazili jen v počtu 3 motorek - Jarda, Kapli a má maličkost. Trasu jsme naplánovali jen 140km, aby jsme nemuseli jet zpět v té zimě, která se bohužel již každý večer vyskytuje.
     Vyrazili jsme do Hořovic, Žebráka a dál na Broumy, Roztoky a Křivoklát (kde jsme dali malou cigaretpauzu). Pokračovali na Lány a dál přes Tuchlovice a Doksy směrem na Unhošť, kde jsme našli vesničku Červený Újezd. Šli jsme se pokochat uměle postaveným hradem a původně na oběd do místní Krčmy. Ovšem zrovna se zde konala svatba a tak jsme vyrazili na prohlídku hradu - je zde totiž muzeum českého venkova, které obsahuje na 4 000 exponátů z Čech a Slovenska od 17. do 20.stol..Na přilehlé zahradě najdete skanzen vesnických staveb včetně krásného moravského sklípku.Cestou zpět jsme vyrazili na Beroun a dál po staré na Žebrák a domů... Počasí bylo úžasné a snad vydrží i nadále :-)
páni kluci
Meg s Kaplim
Jarda
Mirča a zbraně
zahrada
Hrad Červený Újezd
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 piti3 piti3 | 20. října 2010 v 10:42 | Reagovat

ja se omlouvam ale delal jsem na baraku a mel jsem zato ze jsem odepisoval vzhledem ktomu ze jsem se koukal do zprav tak neodepisoval takze se omloum ivco fakt jsem myslel ze jsem odepsal tak jeste jednou omluva

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.