Výlet za Rytíři na Sázavu 16.-18.7.2010

1. srpna 2010 v 10:37 | Meg |  Kde jsme byli

                           Sázava 16.-18.7.2010

    
odjezd z Jinec

Konečně je pátek odpoledne. Na námku jsme se sešli v počtu pěti strojů - Reno, Jarda, Kapli, Meg a Indián s Medy. Reno s Jardou se rozhdli, že své motorky vyzkouší na horších cestách a tak se vydali cestou na Nový Knín a my ostatní jeli po cestě docela normální a pěkné na Benešov. Dnešního dne teploměr ukazoval přes 30stupňů, takže bylo neuvěřitelné vedro a většina z nás zvolila na cestu pouze džíny  - nebezpečnější, ale příjemnější. Po sedmdesáti kilometrech  jsem už nevydržela a nenápadně Indošovi, který jel první sdělila, že mám žízeň jak blázen.
zastávka cestou

Zastavili jsme v jedné malé vesničce, kde na obecním úřadě zřídili z jedné místnosti takový bufítek. Limča o nás jen zasyčela. Tady si nás všiml i Jarda s Renem. když projížděli okolo a tak se k nám po zbytek cesty přidali. Indián - jako náš dnešní vůdce si cestou ještě nechal poradit od dopravní policie kudy tudy cesta a to už jsme se konečně přiblížili a Pepa nás přijel vyzvednout na odbočku k chatě. O šou jsem se jako vždy postarala já - jo mokrá tráva a kamení není holt můj obor :-) a pak jsme konečně usedli ke stolu  a napili se zlatavého, báječně vychlazeného moku...
konečně na Sázavě

Medy s Indiánem
motorky
Meg s Kaplim
Na zdravíčko
Indošovo tanečky
noční vycházka
kluci po ránu

Tak to pokračovalo celou noc. Indián vyhrál šampíčko, tak nás Reno obdaroval a nechalo se kolovat a pak se zase jedlo, pilo, veselilo... Někteří Freebikeři se šli podívat v noci k vodě (a nenápadně zabloudili do místní hospůdky na panáčka), Indián předváděl tanec na tyči a pomalu se všichni vytráceli do svých ložnic spát (ačkoli někteří motorkáři pařili non stop až do svítání a neušetřili Kapliho ani svých vtípků, když mu převezli motorku jinam a pod jeho plachtu schovali motorku jinou). Sobotní ráno bylo pro některé dosti ospalé a teplé. Já s Kaplim a Medy jsme vyrazili na utopence do stánku a pak jsme se s Rytíři byli dokonce vykoupat v řece. Ostatní už zase popíjeli. Jako první odjel Reno a odpoledne já s Kaplim (jo někdo tu naší ekonomiku musí podpořit i o víkendu). Jarda s Indiánem  a Medy vydrželi do neděle a odjeli poté společně s Rytíři (no v sobotu by asi ani odjet nemohli, protože chlast je hrozný prevít).

            Tímto chci Rytířům poděkovat za pozvání - akcička i počasí vyšlo suprově. A na nějaké další akci AHOJ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 judas judas | E-mail | Web | 3. srpna 2010 v 0:15 | Reagovat

Ahoj Freebikers - i my děkujeme že jste nás poctili svojí návštěvou, bylo to příjemné, pohodové posezení s přáteli jedné stopy.....  Musím říct, že to byla nejklidnější Sázava v jejím krátkém životě ..... ty minulé byly mnohem divočejší, .. ale není všem dnům konec!! Letošní Sázavu posunula na klidnější kolej absence AUTHENTICU, který má , nebo měl v té době malé personální zemětřesení, ale který slíbil že pokud jim zachováme přízeň, tak nám to napřesrok řácky vynahradí - takže pokud jsou i Vaší krevní skupinou, udělejte si někde v kalendáři 2011 okénko na další ročník naší milé Sázavičky.... mějte se krásně a ať Vás vždy cesty dovedou zpět do svých domovů živé a zdravé. Judas - rytíř temnot!! HOWGH!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.