Výlet do Moravské třebové

3. září 2009 v 11:25 | Meg |  Kde jsme byli
VÍKEND V MORAVSKÉ TŘEBOVÉ 28.-30.8.2009


1. Den (pátek)
Trasa: Jince - Příbram - Sedlčany - Votice - Čechtice - Světlá nad Sázavou -
Havlíčkův Brod - Polička - Svitavy - Moravská Třebová (cca. 270 km)

15:00 máme sraz na čerpačce v Jincích, odkud bude hromadný odjezd.
V 15:10dojíždí poslední opozdilci a my pomalu v počtu devíti motorek (Reno, Jarda, Kapli, Míra, Pavel s Janou, Dáša, Meg a Věra) odjíždíme - musím říct, že je to asi poprvé, co v bandě sedlají motorky hned tři osoby něžného pohlaví.
Cesta utíkala příjemně vcelku rychle a až na to hrozné vedro a potůčky potu pod oblečením jsme ve zdraví kolem osmé dorazili do Moravské Třebové. Celou cestu nás vedl Reno, protože jsme byli pozvaní k jeho příbuzným (dá se říct, že v Třebové si nás vzal pod křídla Bobeš, který byl i na naší spanilce). Dojížděli jsme už za šera a tak se rychle vystavili stany a po vzájemném představování jsme zalezli za dům na terásku, kde se hodovalo, pilo a veselilo (někteří až do ranních hodin). Více rozepisovat netřeba - kdo se účastnil, ví o čem mluvím


2. Den (sobota)

Dneska nás ráno probudil déšť, který trval asi do 13:00 a tak jsme jen posedávali a polehávali a paní domácí nám připravovala samé dobroty (být tu déle, jsou z nás kuličky). Moudrák zjistil, že má místo stanu bazén a teče mu do něj nejspíš podlážkou, ale bral to sportovně. Když konečně přestalo pršet, vzal nás Bobeš s Markétou na okruh po okolí (neúčastnil se jen Kapli, který se léčil po probdělé noci a Pavel s Janou, kteří se sbalili a jeli dom).
Silnice byli mokré a tak se jelo pomalu, ale výhled na Bouzov stál za tu námahu. Jako odměnu za výšlap k hradu jsme si dali točenou kofolu. Skoukli jsme nádvoří, udělali pár fotek a mazali zase dál. Cestou jsme natrefili na jednu motorkářskou hospůdku, kde jsme dali pauzičku na občerstvení. Tady se od nás odpojil i Reno (mazal dom za Kaplim) a my jeli navštívit Dáši taťku do Svitav.
Dášin táta se na nás připravil a pohostil nás pečeným kuřátkem (bylo výborně pikantní) s okurčičkami a feferonkami. Chvíli jsme poseděli a vyrazili "k domovu", abychom to stihli do tmy.
V Třebové na nás čekalo pět kilo stejků a další dobrůtky a tak jen co jsme dorazili se zase hodovalo a veselilo - tentokrát i s kytarou békalo - až do ranních hodin (dělo se toho fakt moc včetně nočního koupámíčka v bazénu, kde zúčastněné osoby probudili asi celé městečko)…


3. Den (neděle)

V den odjezdu jsme se vypotáceli ze stanů kolem půl desáté, dali snídani na terásce a pomalu začali balit věci.
Míra ještě provezl paní domácí poprvé na motorce (domluvili to spolu v noci) a začalo loučení a odjezd kolem půl dvanácté.
Cesta domu utíkala tak nějak rychleji, než cesta tam a tak jsme ve Voticích dali obídek a kolem páté večerní zakončili výlet limčou U Pstruha na Ohrazenici.
Musíme moooooc poděkovat za bezva přijetí v Třebové - starali se o nás jako o vlastní!
A vzdávám holt všem kuchařkách a kuchařům za vynikající kuchyni (po tomhle víkendu asi nikdo z nás nestoupne hned na váhu).
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jarda Jarda | 3. září 2009 v 12:30 | Reagovat

Pěkně popsáno ;-)

2 Bobes Bobes | E-mail | 6. září 2009 v 11:09 | Reagovat

Ahojky vsechny vas zdravim a jsem rad ze se vam u nas libylo.Ten momentalne jsem pracovne a v Anglii ale jek mile prijedu domu tak se ozvu Pajovi mejte se krasne a dekuji ze jste dojeli k nem na moravu ahoj Bob.

3 NikaKe NikaKe | E-mail | 6. září 2009 v 11:45 | Reagovat

Zdravím všechny,jsme moc rádi,že se vám u nás líbilo,byla to skvělá akce a snad se zase někdy všichni sejdeme a zopáknem to.Jinak se mějte pěkně a užívejte života.S pozdravem všeci z Moravské.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.