Pitiho narozeniny na Slapech - srpen 2007

14. prosince 2007 v 19:44 | Piti a spol. |  Slavíme
Pitiho narozeniny - Slapy srpen 2007
Je páteční odpoledne, všichni si začínají užívat pohodový víkend a my makáme na dřevě.
Na chatě na Slapech se prozatím sešlo osm lidiček, aby pomohli s přípravou oslavy Pitovo narozenin.
Vzbudili jsme se do sobotního slunného rána, které mělo zatím jedinou chybu - nebyla pípa.
Čekání na gratulanty jsme si zkracovali "drbáním" nepřítomných motorkářů.
První dorazil Milan s Hankou a nastalo dlouhé čekání na ostatní brzdy oslavy.
Opozdilci z Freebikers dorazili hromadně a Indián opět nezklamal - svůj již dost originální zjev tentokrát přikrášlil indiánskou čelenkou s obrovskými péry (pro nepřítomné - pouze na hlavě).
Rozbalování dárků se stalo dobrodružnou hrou plnou překvapení - zbytek repelentu, přípravek na mytí silně znečištěných rukou, čistič na troubu,…- Medy díky, tvá originalita nás dostala všechny (přítomní v šoku očekávali, co se vyklube z dalších balíčků).
Poté se oslava rozjela ve velkém stylu - už se jen jedlo, pilo, jedlo a pilo a našli se i tací jedinci (viď Moudráku) do kterých už bohužel neteklo ani pivo.
Večer nás část opustila a vydala se na místní diskotéku, ale asi jsme jim chyběli, protože za hodinu už byli zpátky.
Nedělní ráno se nedalo na některé přítomné ani koukat (viz. Sapi, Indián atd.) a tak se Monča slitovala a všechny nakrmila.
Odpoledne začalo pro Pita adrenalinovým výletem, který dostal jako dárek od Monči - vyhlídkový let (mezi ostatními proběhla spekulace, zda se manžela nechce úmyslně zbavit).
Po patnácti minutách, se Pitiho noha dotkla zase pevné země a postupně se mu vrátil i jeho humor - ostatní motorkáři se na jeho účet baví dodnes (létání mu asi už k srdci nepřiroste, volant autobusu mu přináší větší pocit jistoty než "knypl"). Akce byla vyhodnocena jako hit sezóny a pro přítomné nastali jistě nezapomenutelné okamžiky (nová olympijská disciplína průskok živým plotem, chlácholení nepříjemného souseda, Indiánovo zajídání alkoholu atd.).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.