Pitiho výlet na horu Říp - 23.9.2007

24. září 2007 v 13:18 | Meg |  Kde jsme byli
Pitiho výlet na Říp - 23.9.2007
Babí líto nám ukazuje svou pravou tvář a posílá pavoučí pozdravy a teploty přes 20°C. Máme možná jednu z posledních šancí vyrazit na mašinkách z garáže. Nakonec jsme se sešli ve dvanáct na Jineckém náměstí, čtyři stroje se svými páníčky (Kapli, Indián, Reno a Meg).
S větrem v zádech jsme vyrazili směr Beroun po staré silnici - tam už na nás nedočkavě čekal Bedy s Halinou a jelo se dál. Jen Reno se od nás odpojil a vracel se k rodině. Zvolili jsme rychlou cestu před klidnou a jeli po dálnici do Prahy a díl po okruhu až na Brandýs n. Labem. Z Brandýsa už to k Pitimu do Kostelce n. Labem byl jen kousek (celá cesta nám trvala asi hodinku a půl). Před bytovkou už čekal Piti s Mončou a Milan s Hankou.
Hned bylo veselo a tak Piti osedlal svou "Makrelu" a mohlo se vyrazit. Dnešní výlet nám naplánoval sám velký Piti a jako cíl zvolil horu Říp. Když opomenu poslední odbočku, kterou jsme minuli (tím se ovšem nejvíc potrestal sám Piti - protože otáčet se na silnici s novou motorkou mu dalo zabrat). Nakonec jsme i my dorazili na parkoviště pod horu Říp - počasí super, Říp moc daleko a na kopci a občerstvení žádné... Ale Piti přesto ti děkujeme, výhled do kraje byl úžasný :-)
Po krátké cigár-pauze jsme se sebrali a hladoví vyrazili na oběd do vyhlášené pizzerie v Roudnici nad Labem.
Jídlo bylo super a po něm jsme se vydali zase domu - cesta nás čekala daleká a dlouhá. Piti s Milanem nás dovedli přes Mělník směr Slaný a odpojili se a dál nás vedl Bedy - Lány, Nižbor. V Nižboru jsme ztratili Bedyho a pokračovali domu ve třech (Beroun a po staré na Libomyšl, až do Jinec). Rozloučili jsme se u Petra před garáží a asi všichni byli rádi, že po 275 kilometrech mohou slézt ze sedel svých strojů (nejvíc asi Kapli)...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jitka Jitka | 21. listopadu 2007 v 22:38 | Reagovat

Tak hlavně, že se vám v našem kraji líbilo :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.