20.6.2007 - Grilování u Petra

5. července 2007 v 1:47 | Meg |  Slavíme
Grilování u Petra
Počasí nám přeje a protože u Petra je nevyužitý prostor a obrovský bazén, jde se grilovat k němu... Jídla se tu sešlo jak na malé svatbě - Dáša s Pavlem přinesli chlebíčky
a jednohubky, ostatní dovalili čipsy a kila masa :-) a hostina může začít ...
Děti se vyřádily na kolotoči i houpačce a nikdo by nevěřil, že mezi chlapci bude vládnout tvrdá rivalita v tak nízkém věku - že by geny po otcích? No kdo ví, ale jedno je jasné - vyrostou z nich pivaři !!!
Nesešli jsme se v plném počtu, ale všechna čest - Indián přinesl dodatečně odpustek (samozdřejmě v podobě láhve). Ovšem kdo tam byl, určitě souhlasí, že ho Medy plnohodnotně zastoupila a ačkoli neměla sebou plavky, dobře se bavila (ovšem za zbabělý útěk před nočním koupáním v oblečení zaslouží černý puntík).
Menší defekt s řazením opravil Moudrák na místě ( odtah tentokrát potřeboval sám - ale neboj, my ti poradíme :-) a koukat na někoho jak maká také zvládáme bravurně )
A začíná se stmívat ....
Takže dětska hupky šupky do pelechů a my začnem pít něco tvrdšího (vždyť pivo pijou žáby, vodu starý báby - my pijeme rum - tedy spíš růné samohonky a vodečku, že pánové)
Takže na zdraví a zdar další akce....
A neškleb se u toho tak Mirčo, vždyť my víme, že ti to chutnalo :-)
V ranních hodinách chodí slušní lidé spát - takže dopít, poklidit a do postele kluci !!! Dobrou :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.