Dětský den v Nadějkově

4. června 2007 v 13:57 | Meg |  Kde jsme byli
2.6.2007 NADĚJKOV
Je zatažené sobotní ráno a nikomu se nám nechce z teplého pelíšku. Jenže je také dětský den a my slíbili, že se přijedeme podívat do dětského tábora v Nadějkově. Sraz jsme domluvili na 9:30 a už už se blížil - takže rychle z postele, umýt a ke strojům...
A kdopak to dneska sabotoval? Nejel Reno (bolesti zad), Kapli (školní povinnosti) a nakonec musel odjet i Sapi (rodinné povinnosti) - omluvenky přijímáme a další sabotované akce za flašku :-) .
Tak to jsme my
Petr se chytil :-)
aneb kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá - jeden se snaží vytvořit druhému parohy a pak se mu chytí na špek (nebo na sucháč)...
Vyrazili jsme s malým zpožděním, ale cesta ubíhala rychle a i přes malý deštík jsme za hodinu a čtvrt byli v Nadějkově - jen najít tábor se nám nepovedlo hned napoprvé (ačkoli jsem tam já osobně byla alespoň 4x). Cesta k táboru je až za cedulí Nadějkov a vede k osamělému statku, kde končí asfaltová silnice. Dál vede jen polní cesta, která byla po dešti parádně mokrá a rozbahněná (všichni jsme si užili klouzání zadního kola sem a tam, jak se mu zrovna chtělo - a Indián nás bude ještě dlouho proklínat, protože jeho motorka prodělala křest bahnem a jako ty ostatní byla zralá na umytí). Po tři sta metrech hrůzy jsme dorazili k chatkám a po mém kaskadérském výstupu na mokré trávě hned na úvod si Moudrák stihl protáhnout i svaly (při zvedání mého mazlíka) - no ve dvou se to lépe táhne (a to doslova).
Další odvážlivci jízdu přes trávník vzdali a já se vrátila na pevnější povrch. Jenže tohle byla výzva - a tak Petr vyjel alespoň mezi stromy před jídelnu. A ostatní? Jak jinak, za ním (no ani mě to nedalo, když to vyjeli všichni). A když naši zabahnění mazlíci stáli na betonové cestičce, my si v klídku dali kafčo...
Kávička byla bezva
Indián na hanbě (nebo že by to byl stesk po Medy?)
A protože kdo si hraje nezlobí - tak jsme si hráli s dětmi i my (ale začala to Monča - to se musí prásknout). Zbytek vidíte sami na fotkách (nebudu to ani komentovat, protože každý vidí, že jsme se vyblbli víc než děti).
Monča hází...
...a teď Indián...
Kdo asi vyhraje ???
Je to Monča :-)))
Autíčka nám ale nepůjčili :-/ ale viděli jsme i letadélko.
Boj s dekou a ještě na jedné noze vypadal zajímavě :-)
Vyhrál Moudrák :-)
V Nadějkově je vážně klid - no a táto, ty panorámata...
Celou dobu svítilo slunko, a tak když jsme se kolem druhé vydali zpět, zvládla jsem i já průjezd přes trávník bez nehody.
Domů jsme maličko bloudili. Snažili jsme se najít jinou cestu, ale pak jsme to raděj vzdali a jeli opět přes Strakonickou (vsadili jsme na jistotu, protože s prázdnou nádrží se pumpa mezi poli jen těžko hledá). A jak jsme ten dnešek zakončili?
No přeci u nás - " U PSTRUHA " :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.