20.5.2007 - Výlet na Zvíkovec a na berounsko

21. května 2007 v 11:28 | Meg |  Kde jsme byli
Výlet na Zvíkovec a berounsko - asi 140 kiláčků
Po včerejší májové zábavě jsme se dneska na Jineckém náměstí sešli pouze tři motorky. A protože sluníčko pálilo, rozhodli jsme se vyrazit k vodě :-)
Vyrazili jsme do Hořovic a dál přes Záluží, do Cerhovic a Zbiroha (jen zámek jsme nestihli vyfotit, protože je o pár metrů výš než silnice, po které jsme projížděli).Na kruháči ve Zbiroze jsme vyrazili směr Zvíkovec - cesta se kroutí mezi lesy a loukami a je to báječný relax i pokocháníčko.
Ve Zvíkovci jsme hned za mostem přes Berounku zastavili v kempu Zvíkovec - je tu super posezení u jezu (parkoviště je tu velké, pro motorky plně postačující, jen cesta z hlavní je trošku hrbolatá - ale padesát metrů se to dá přežít).
Po pár fotečkách a podrbu, kdy jsme stihli i rychlé občerstvení (dneska tu dokonce nikdo z nás ani nekouřil, ale nebylo to tím, že bychom se chtěli nadýchat čerstvého vzduchu - zmohl nás včerejší večer U PSTRUHA, kde opět vypukla panáková epidemie) a jelo se dál.
Pokračovali jsme serpentýnkami na Křivoklát - cestou ale pozor, silnice je nově opravená a všude je plno štěrku!!!!! Jedna špatná odbočka a Indián musel zase trénovat otočky :-) No opakování je matka moudrosti, že.
Od hradu Křivoklát jsme jeli přes les, okolo obor na Lány, do Roztoků a Nižbora (Tady už jsem hlady nevydržela a tak jsme se zastavili na jídlo v místním kulturním domě. Venkovní terasa se upravovala a tak jsme byli nuceni zasednout uvnitř. Když dojedl Indián s Medy, donesli konečně kuřecí směs i Petrovi a já stále ještě neměla svůj zeleninový salát. Hlady už jsem šilhala a bavila celý stůl - pak si na mě konečně číšník vzpoměl a i já mohla konečně dlabat. Další šou byla s placením - při obsazenosti pěti stolů, si nás mlaďoučký číšník vůbec nevšímal a tak Indián nevydržel a dali jsme se do oblékání - to zabralo bezpečně a byl u nás v okamžiku. Už teď ale vím, že tohle místo už v budoucnu jistě nenavštívím). S plným žaludkem jsme pokračovali do Berouna (který je plný objížděk a jednosměrek a tak po marném hledání "cesty z města" jsme vyrazili na dálnici). Dálnice nás vyvedla až ke sjezdu na Zdice a odtud už cesta byla rychlá - Libomyšl, Lochovice a rychlé rozloučení v Jincích. Každý jsme se rozjeli do svých domečků a garáží, vyčistit své miláčky od spousty much a jiné cestou nalovené havěti :-)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.