19.5.2007 - V. ročník motopárty Dobříš

22. května 2007 v 17:11 | Reno |  Kde jsme byli
19.5.2007 - V.ročník motopárty Dobříš

Sobota ráno - krásné počasí a vládne motorkářská nálada. A protože víme o motopárty na Dobříši, vyrážíme se tam s rodinkou podívat. Láká nás hlavně vystoupení motocyklového kaskadéra Pepy Šilera-alias "Sršeň".
U Kolocentra už jsou mraky motorkářů na svých strojích. Projíždíme dál na náměstí. Tam spousta stánků, kde si musím tradičně dát klobásku a pivko. Město Dobříš slaví ten den významné jubileum, a tak se obě akce vzájemně proplétají. Nás však zajímá hlavně průjezd účastníků na svých strojích městem a vystoupení kaskadéra a jeho sličné asistentky, která jeho vystoupení moderovala a asistovala u různých kousků.
A je to tady - motory burácejí a městem se valí početný dav spřízněných duší. Je na co koukat. Motorky různých značek a různých obsahů projíždějí městem. Počet by stačil na okupaci Dobříše.
Vidím Pepu Sršně jak zapíná kombinézu a chystá se na to. Krásná jízda po zadním i předním kole, drifty, gumovačka -vše co k tomu neodmyslytelně patří.
Zvedá se mi adrenalín a mám husí kůži - je to bomba. Vše sleduje i můj syn Kuba (2,5 roku), oči má dvakrát tak veliké než obvykle a říká afuáá (to znamená - že je to jako dost dobrý).
Sršeň si natolik věřil,že vozil po zadním i po předním kole i docela malé děcka - bylo to napínavé, ale všichni to ve zdraví přežili -nepřežila to jen zadní pneumatika, kterou Sršeň svým dováděním natolik znehodnotil, že byla prostě "nasračky".

Motoakce samozřejmě probíhala dále v jiných prostorách. My jsme se už déle neúčastnili a nabuzeni adrenalínem odjížděli domů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.