12.5.2007 Výlet na Sedlčansko

14. května 2007 v 12:42 | Meg |  Kde jsme byli
Výlet na Sedlčansko 12.5.2007
Po tom včerejším mejdanu "U PSTRUHA" a mém divadelním výstupu jsme se přeci jen dneska v 11:00 hodin sešli na Jineckém náměstí (někteří z nás trpěli ještě ranním nechutenstvím).
Počasí nám moc nepřálo, a tak, ještě než jsme vyrazili do ulic, začalo poprchávat - a my prchli také, a to na Jineckou čerpačku, kde jsme pak trávili asi tři čtvrtě hoďky v družném rozhovoru s naší pumpařkou a popíjením ranní kávičky (zpestření nám poskytoval i jeden nepřítomný člen našeho spolku, který nás bavil sms-kami po celou dobu deště).
Lilo jako z konve, takže i naši plechový miláčci, kteří stáli pod stříškou, byli totálně mokří...
Když déšť konečně ustal, rozhodli jsme se vyrazit směr Dobříš a Stará Huť (po včerejšku máme všichni chuť na něco pikantního, a tak jsme na oběd zvolili "Mexickou Restauraci").
Silnice byli ještě mokré, naši miláčci báječně špinaví, ale my šťastní, že jsme mohli vyrazit. Cestou se na nás usmálo i sluníčko, cesty začaly pomalu osychat a my zrychlovat tempo.
Ve Staré Huti jsme si dali chutný obídek (někdo normální jídlo, někdo si pozorně nepřečetl jídelák, objednal si předkrm a dostal dětskou porci - ale Indiáne ačkoli jsme měli plné žaludky, cítili jsme s tebou).
Celou dobu jsme rozebírali včerejší panákový mejdan, Petrův hloupý fórek a můj opilecký výstup (ostatně zasloužila bych Oskara, ne?!).
Čekalo se na Kapliho - sms-kového baviče - který si přeci nezašpiní motorku na mokrých silnicích. Když konečně dorazil, čekalo se pro změnu na Rena, kterému domácí povinnosti nedovolily vyjet dříve...
A když jsme byli konečně kompletní, jelo se dál směr Sedlčany, přes Petrovice (kde jsme vytvořili na náměstí diskusní hlouček a udělali pár foteček a Reno zase spěchal pryč)
do Milevska a na další zastávku - Žďákovský most.
Tady se všichni šli usadit do bufítku a mě zbyla role fotografa (jo udělat pár kroků na most je fakt šichtička).
Tohle místo je pro motorkáře docela fajn trefa - silnice super na rychlejší jízdu a posezení venku pod střechou, s výhledem na motorky.
Dál jsme vyjeli přes křižovatku smrti (na Strakonické) směr Březnici a Rožmitál pod Třemšínem. Cesta byla pohodová, jen boční vítr nám občas pěkně rozhodil řízení, ale na Jinecké náměstí jsme dorazili ve zdraví všichni...
A nějaký komentář?
"Najeto kolem 150 kiláčků, zábava celého dne na účet Meg a bezva pocit z dalšího společného výletu ".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.