"Spanilá jízda" - 14.4.2007

17. dubna 2007 v 10:05 | Meg |  Kde jsme byli
"Tak je to konečně tady" s touhle myšlenkou jsme se ráno všichni probudili. Celí nervózní, jak naše první akcička dopadne, jestli bude zájem ostatních motorkářů, jestli vyjde počasí, jestli se nevyskytne cestou nějaký problém.... No komu by z toho nešla hlava kolem?
Počasí nás potěšilo - obloha bez mráčku, 23 °C, prostě pohodička. V půl jedné jsme si dali s klukama sraz na náměstí (naivně jsme si mysleli, že tam budeme první) - když jsme dorazili, už tam stálo kolem patnácti motorek a pak už to šlo rychle.S přibívajícími minutami přibývalo i motorek.Podle přihlášených lidiček jsme počítali, že se naší akce bude účastnit kolem 50 motorek všech kubatur a značek - nakonec jsme napočítali 141 motorek (někteří se během cesty připojili, jiní zase odpojili), což je na první akci velký úspěch... Po seznámení lidiček s trasou a uvítacím projevu Pavla jsme pomalu vyrazili. Původně byl plán startovat v jednu, ale nějak se nám to trošku zpozdilo (ale kdo by řešil nějakých deset minutek navíc, ne?) - se smíšenými pocity a s pomalu opadající nervozitou jsme vyrazili do ulic a drželi se předem naplánované trasy - Příbram, Bohutín,Rožmitál pod Třemšínem a dál směr Spálené Poříčí.
Kousek za Rožmitálem jsme udělali první občerstvovací zastávku v Míšově - pití v tom vedru přišlo vhod. Po třiceti minutkách se naše kolona zase pomalu seřadila a jelo se dál do Mirošova.
V Mirošově jsme zjistili, že máme maličko problém s další zastávkou - v plánu byl hotel "Na statku" vedle nejmenované čerpací stanice, ovšem jaký byl náš údiv po zjištění, že se v hotelu pořádá svatba a restaurace je zavřená pro veřejnost.
Naštěstí motorkáři jsou pohodoví lidé, a tak vzali útokem pumpu, dali cigárko a jelo se zase dál směr Rokycany, Holoubkov, Mýto až do Žebráku a dál přes Hořovice zpět na Jinecké náměstí. Rychlost jízdy se pohybovala mezi padesáti (ve vesnicích) až osmdesáti (na ostatních komunikacích) kilometry v hodině. Během cesty se vyskytly ještě další nedořešené detaily jako blokování křižovatek, takže bych touto cestou chtěla poděkovat všem, co nám s tím pomohli a měli trpělivost.
Díky patří i doprovodnému vozidlu a klukům v něm za nějakou tu dokumentaci cesty - ačkoli nejsou profíci, něco z toho co natočili se jistě použije na budoucí dvd- dokumentaci. Co víc říct?
Závěr akce jsme si představovali maličko jinak, ale uznáváme, že jsme neměli zajištěnou žádnou kapelu, a tak se místo večerního pokecu v restauraci "U pstruha" všichni nakonec rozprchli a v hospůdce zakotvili jen pořadatelé akce s dalšími dvěma odvážlivci (žádné velké vedro, ale vydrželi a přespali ve stanu vedle).
Z našeho hlediska hodnotíme akci kladně - vždyť co bychom napoprvé ještě chtěli, že - ale hodnotíme to zaujatě, takže záleží na vašich komentářích a anketě. Přivítáme výtky, pochvaly i návrhy co a jak vylepšit, takže když budete mít chvilku písněte. Díky všem za účast a myslím, že za nás všechny můžu říct, že se těšíme na další vyjížďky a srazy, kde se snad zase potkáme....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Petr Petr | E-mail | 18. dubna 2007 v 23:12 | Reagovat

Ahoj Meg a všichni, kdož pomohl tuhle jízdy zpunktovat.Je pravda že asi vždy je co dopilovat, ale podle mě to bylo dóóóóóóóóóóst dobrý.Jediné co mě štvalo bylo to, že jsem nemohl zůstat až do večera a nebo dokonce přespat.Musel jsem do rachoty a tak doufám že příště mi to vyjde.Každopádně na další akci kterou doufám uspořádáte se těšim a nejen já. PS: v létě se chystáme s kámoškou na mašinách do rakouskejch alp, tak pokud by měl kdokoli zájem se přidat, bude vítán.Ondris.

2 Sapi,Moudrák. Sapi,Moudrák. | E-mail | 21. dubna 2007 v 15:41 | Reagovat

Vážení pořadatelé-kamarádi....nebuďte zbytečně skromní.To,co se povedlo vám,klobouk dolu!!!!Našli jsme pár bezva kamarádů a konečně i takovou malou základnu,kam se budeme moc rádi vracet(já Vás varoval).Jak říká Moudrák"donutili jsme je,aby nás adoptovali"....já si to teda moc nepamatuju,ale jedno vím jistě....DĚKUJEME ZA VŠE !!!! Jste moc fajn

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.