Výstava motocykl 2007 a Bohemia Custom

16. března 2007 v 9:07 | meg |  Kde jsme byli
Motorky nás prostě nemůžou nechat v klidu a proto jsme vyrazili pokochat se novými modely a načerpat inspiraci pro novou sezónu.
K obdivování toho byla spousta - kluci okukovali modelky(ale bezpečně nejhezčí slečnu měla yamaha - vlnité blond vlasy a bezva figura má něco do sebe, pánové mi dají jistě za pravdu ), a já trávila více času ve stánkách s oblečením a doplňky (v té spoustě stánků sem si stihla i vybrat a vyzkoušet helmu - a že bylo z čeho vybírat - jenže k mé smůle byl stánek pouze prezenčnía ne prodejní).
Zajímavě výstavu pojal motorkářský obchod Bikers Crown - u jejich stánku se zapomněl nejeden fotograf (uznejte sami - krásné modelky pomalované na nahém těle a lehká přestavba - senmnoha kluků) - myslím, že jejich tištěný katalog se prodával sám.
Zaujal mě i stánek motorkářského klubu Black Dogs , jehož členy mohou být pouze státní zaměstnanci a který chce pomáhat. Bez pochyb se jim tohle předsevzetí i daří plnit (stačí juknout na jejich webové stránky - zvlášť vyvedené jsou fotky z dopravních nehod, člověk si hned uvědomí, jak má jezdit).Prezentovat své dílo se rozhodl i jeden z nejnavštěvovanějších motorkářských portálů Motorkáři.cz - o registraci na jejich stránkách, by se neměl ochudit žádný motorkář (prezentujeme tam přeci především sami sebe a své plechové miláčky, že).
Dál je třeba zmínit i různé zajímavosti z Bohemia customs 2007, kde bylo k vidění spoustu neobvyklých motocyklů i doplňků a kde pookřáli milovníci originálů (na mě maličko moc vyzývavé, ale každému co jeho jest) …
Zbytek posuďte sami z vybraných fotek (všechno se sem bohužel nevejde a bylo těžké vybrat jen pár snímků z té spousty, co jsme nafotili).
Každý kdo tam byl musí sám posoudit, jak se mu líbilo, ale za nás říkám BOMBA !!! Už se těším na další ročník :-)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.